3094-152KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3094-152KS
JLCPCB Part #
C17685614
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.5uH 290mA 570mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors