3090R-822H
MFR.Part #
3090R-822H
JLCPCB Part #
C17662682
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
130mA 4.5Ω 8.2uH ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS