3090R-100J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3090R-100J
JLCPCB Part #
C17344354
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
10nH 890mA 95mΩ ±5% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS