2534R-40H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
2534R-40H
JLCPCB Part #
C6372934
Package
Plugin,D=6.4mm
Description
34Ω 4.7mH 70mA ±3% Plugin,D=6.4mm Power Inductors ROHS