108R-563KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
108R-563KS
JLCPCB Part #
C17658359
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
23Ω 33mA 56uH ±10% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS