108R-153HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
108R-153HS
JLCPCB Part #
C17674451
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
15uH 4.2Ω 79mA ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS