105R-822H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
105R-822H
JLCPCB Part #
C5866578
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
135mA 5Ω 8.2uH ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS