103R-682HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-682HS
JLCPCB Part #
C17473978
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
2.2Ω 210mA 6.8uH ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS