103R-272KS
MFR.Part #
103R-272KS
JLCPCB Part #
C17410409
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.15Ω 2.7uH 290mA ±10% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS