103R-152HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-152HS
JLCPCB Part #
C17662520
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.5uH 340mA 840mΩ ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS