1008R-333J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
1008R-333J
JLCPCB Part #
C17697602
Package
SMD,2.7x2.4mm
Description
135mA 33uH 8Ω ±5% SMD,2.7x2.4mm Power Inductors ROHS