250ARCP331M06A1PZT
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
250ARCP331M06A1PZT
JLCPCB Part #
C2681169
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 18mΩ@300kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 330uF 3A@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS