DIN933 M24-3X130 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M24-3X130 316 B
Description
130mm 24mm 316 stainless steel 3mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M24X130 Natural color - Screw & bolt ROHS