DIN933 M22-2.5X55 316 B
MFR.Part #
DIN933 M22-2.5X55 316 B
Description
2.5mm 22mm 316 stainless steel 55mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M22X55 Natural color - Screw & bolt ROHS