DIN933 M20-2.5X55 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M20-2.5X55 316 B
Description
2.5mm 20mm 316 stainless steel 55mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M20X55 Natural color - Screw & bolt ROHS