DIN933 M10-1.5X35 316 B
Extended
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN933 M10-1.5X35 316 B
Description
1.5mm 10mm 316 stainless steel 35mm Bolt DIN933 External Hexagonal Fully Threaded M10X35 Natural color - Screw & bolt ROHS