DIN912 M12-1.75X20 316 B Q
Mechanical Assembly
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN912 M12-1.75X20 316 B Q
Description
1.75mm 12mm 20mm 316 stainless steel DIN912 Fully Threaded M12X20 Natural color - Hexagon socket cylindrical head screw ROHS