DIN912 M10-1.5X40 316 B Q
Mechanical Assembly
Manufacturer
AOFENG
MFR.Part #
DIN912 M10-1.5X40 316 B Q
Description
1.5mm 10mm 316 stainless steel 40mm DIN912 Fully Threaded M10X40 Natural color - Hexagon socket cylindrical head screw ROHS