AUR020N10
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
AUR020N10
JLCPCB Part #
C22470096
Package
TOLL-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 14.994nF 213nC@10V 2mΩ@10V 305A 375W 4.5V@250uA 477pF N-Channel TOLL-8L MOSFETs ROHS