AUP056N08BGL
MFR.Part #
AUP056N08BGL
JLCPCB Part #
C18722993
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.215nF 107.1pF 158W 2.5V@250uA 4.553nF 5.6mΩ@10V 63.7nC@10V 65A 85V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS