AUP052N085
MFR.Part #
AUP052N085
JLCPCB Part #
C5440036
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 119A 183W 3V 4.587nF 5.2mΩ 5.5pF 85V TO-220 MOSFETs ROHS