AUP039N10
MFR.Part #
AUP039N10
JLCPCB Part #
C18722994
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 125A 151W 2.5V@250uA 3.562nF 3.9mΩ@10V 60.7nC@10V 83pF 865pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS