AUP034N06
MFR.Part #
AUP034N06
JLCPCB Part #
C18722999
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.406nF 122.9pF 210A 230W 3.4mΩ@10V 4.5V@250uA 5.744nF 60V 85.34nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS