AUP026N085
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
AUP026N085
JLCPCB Part #
C18722991
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11nF 152nC@10V 2.6mΩ@10V 247A 275W 3.5nF 350pF 4V@250uA 85V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS