AUN063N10
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
AUN063N10
JLCPCB Part #
C5440031
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 123A 14.6pF 151W 2.9V 3.68nF 6.3mΩ 60.7nC DFN5x6-8 MOSFETs ROHS