AUD060N055
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
AUD060N055
JLCPCB Part #
C18723004
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.416nF 120W 124.3pF 125A 3.803nF 4.5V@250uA 53.5nC@10V 55V 6mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS