AUB034N10
MFR.Part #
AUB034N10
JLCPCB Part #
C5440034
Description
-55℃~+170℃ 1 N-channel 100V 10nF@25V 138nC 214A 280pF@25V 2V 3.4mΩ 330W TO-263 MOSFETs ROHS