AUB033N08BG
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
AUB033N08BG
JLCPCB Part #
C5440029
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 109nC 160A 179W 3.3mΩ 3V 43.4pF 7.463nF 85V TO-263 MOSFETs ROHS