ASW65R041EFDA
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
ASW65R041EFDA
JLCPCB Part #
C5440017
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12.1pF 290.6nC 3V 41mΩ 500W 7.356nF 700V 80A TO-247 MOSFETs ROHS