ASA65R350E
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
ASA65R350E
JLCPCB Part #
C5440002
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 22nC 3.5V 31W 350mΩ 5.3pF@50V 700V 901pF@50V TO-220F MOSFETs ROHS