ASA65R300E
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
ASA65R300E
JLCPCB Part #
C5440001
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.02nF@50V 15A 22.94nC 3.5V 300mΩ 32W 5.11pF@50V 700V TO-220F MOSFETs ROHS