ASA60R280E
Extended
Manufacturer
ANHI
MFR.Part #
ASA60R280E
JLCPCB Part #
C5439999
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.02nF@50V 15A 22.94nC 280mΩ 3.5V 32W 5.11pF@50V 650V TO-220F MOSFETs ROHS