AZ4A20-01F
Extended
Manufacturer
AMAZING
MFR.Part #
AZ4A20-01F
JLCPCB Part #
C17539679
Package
0201
Description
1 100nA 20V 27.3V 34V 6.5pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 0201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS