AZ4A12-01F.R7G
Extended
Manufacturer
AMAZING
MFR.Part #
AZ4A12-01F.R7G
JLCPCB Part #
C385870
Package
DFN0603-2L
Description
-55℃~+85℃ 1 100nA 12V 13.5V 18V 3.5pF 3A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DFN0603-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS