SSSS912000
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SSSS912000
JLCPCB Part #
C125042
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000 times 100mA 12V 7.5mm PC Pin Rectangular Columnar SPDT Through Hole 插件 Slide Switches ROHS