SSCN110101
Extended
Manufacturer
ALPSALPINE
MFR.Part #
SSCN110101
JLCPCB Part #
C127473
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 100mA 12V 13mm 22mm 5mm PC Pin SPDT 插件 Limit Switches ROHS