AL8807QMP-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AL8807QMP-13
JLCPCB Part #
C260931
Package
MSOP-8-EP
Description
-40℃~+125℃ 1 1.3A 1MHz 5% 6V~30V Analog、PWM Buck Built-in DC-DC MSOP-8-EP LED Drivers ROHS