AL5890-30P1-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AL5890-30P1-13
JLCPCB Part #
C5329421
Package
PowerDI-123
Description
-40℃~+105℃ 1 30mA 400V 7V~400V Built-in DC-DC、AC-DC Over-Temperature Protection (OTP) PowerDI-123 LED Drivers ROHS