AL5809-60P1-7
MFR.Part #
AL5809-60P1-7
JLCPCB Part #
C154921
Description
-40℃~+125℃ 1 100Hz~200Hz 2.5V~60V 5% 60V 60mA External Over-Temperature Protection (OTP) PWM PowerDI-123 LED Drivers ROHS