EWH1JM222M35C50
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EWH1JM222M35C50
JLCPCB Part #
C401555
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 2200uF 35mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS