EWH1EM220D11C33T
MFR.Part #
EWH1EM220D11C33T
JLCPCB Part #
C2923774
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 25V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS