ERS1KM101G16C35T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERS1KM101G16C35T
JLCPCB Part #
C721231
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
100V 100uF 10mm 16mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS