ERS1JM471W20OT
MFR.Part #
ERS1JM471W20OT
JLCPCB Part #
C2758062
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 470uF 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS