ERS1CM221E11C35T
MFR.Part #
ERS1CM221E11C35T
JLCPCB Part #
C721439
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 16V 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS