ERR1HM1R0D11OT
MFR.Part #
ERR1HM1R0D11OT
JLCPCB Part #
C400380
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 1uF 2000hrs@105℃ 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS