ERR1EM222W25C36T
MFR.Part #
ERR1EM222W25C36T
JLCPCB Part #
C721221
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 2200uF 25V 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS