ERR1CM101D11C36T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERR1CM101D11C36T
JLCPCB Part #
C2937583
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS