ERR1AM221E07OTG
MFR.Part #
ERR1AM221E07OTG
JLCPCB Part #
C2990896
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 2.5mm 220uF 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS