ERK2GM330G200T
MFR.Part #
ERK2GM330G200T
JLCPCB Part #
C724683
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 33uF 400V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS