ERK2GM150G16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERK2GM150G16OT
JLCPCB Part #
C155542
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 15uF 16mm 2000hrs@105℃ 210mA@100kHz 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS